KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11985114
nr 1198 5114
Ingvar Andersson
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Ingvar Andersson, Vitsippor vid sjö. Signerad, daterad 1991. Olja på pannå, 60x70
Ingvar Andersson, svensk konstnär född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:47:32
20/8 19:12:29